ESMG500ELL472MP40S
CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG500ELL472MP40S
ESMG500ELL472MP40S Hakkında
ESMG500ELL472MP40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 4700 µF kapasitanslı, 50V rated gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile belirlenen kapasitansta ripple current kapasitesi 100 kHz'de 3.1968 A ve 120 Hz'de 2.96 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan polar yapıdaki bu kondansatör, yüksek kapasitans değeri ile düşük frekans filtreleme işlemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.1968 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.96 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V