ESMG500ELL392MP35S
CAP ALUM 3900UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG500ELL392MP35S
ESMG500ELL392MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG500ELL392MP35S, 3900 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile hizmet verir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile belirtilmiştir. Kondansatör 100 kHz'de 2.7972 A ve 120 Hz'de 2.59 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenmektedir. Radial, Can tipinde paket tasarımına sahip olup, polarize yapısı kullanım sırasında doğru kutup bağlantısını gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7972 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.59 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V