ESMG500ELL332MN35S
CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG500ELL332MN
ESMG500ELL332MN35S Hakkında
ESMG500ELL332MN35S, United Chemi-Con tarafından üretilen radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitans değeri ve 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 100 kHz'de 2.6136 A ve 120 Hz'de 2.42 A ripple akımı taşıyabilir. Through-hole radial can paketinde tasarlanmış olan bu kondansatör, güç kaynağı filtrelemesi, ses amplifikatörleri ve genel elektrik devrelerinde kullanılan geleneksel bir bileşendir. Şu anda ürün üretimi sonlandırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6136 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V