ESMG500ELL331MJ16S
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG500ELL331MJ
ESMG500ELL331MJ16S Hakkında
ESMG500ELL331MJ16S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330 µF kapasiteli, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip bu komponentin nominal ömrü 85°C'de 2000 saattir. -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışma sağlayan bu kondansatör, 100 kHz'de 877.5 mA ve 120 Hz'de 585 mA ripple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, ses amplifikatörlerinde ve genel amaçlı elektronik tasarımlarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 877.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 585 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V