ESMG500ELL220ME11D
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG500ELL220ME11D
ESMG500ELL220ME11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG500ELL220ME11D, 22 µF kapasitansa sahip 50V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve Through Hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 100 kHz'de 171 mA ve 120 Hz'de 95 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel filtreli güç uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 171 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V