ESMG451ELL330MLN3S
CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG451ELL330MLN3S
ESMG451ELL330MLN3S Hakkında
ESMG451ELL330MLN3S, United Chemi-Con tarafından üretilen 33 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajına uygun bu kondansatör, -25°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile üretilen komponentin ripple current kapasitesi 100 kHz'de 387 mA, 120 Hz'de ise 215 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 387 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 215 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V