ESMG451ELL220ML25S
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG451ELL220ML25S
ESMG451ELL220ML25S Hakkında
ESMG451ELL220ML25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 22 µF kapasiteli, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanmış bu komponent through-hole monte edilmek için uygundur. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömür garantisi verir. 100 kHz'de 297 mA ve 120 Hz'de 165 mA ripple current özelliklerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 297 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V