ESMG401ELL680MN30S
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG401ELL680MN30S
ESMG401ELL680MN30S Hakkında
ESMG401ELL680MN30S, United Chemi-Con tarafından üretilen 68 µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipine sahip olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bileşen, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ve 600.6 mA (100 kHz) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Bileşen obsolete durumunda olup, eski tasarımlar ve legacy sistemlerdeki değişiklik uygulamalarında referans alınabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V