ESMG401ELL560MN25S
CAP ALUM 56UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG401ELL560MN25S
ESMG401ELL560MN25S Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMG401ELL560MN25S, 56 µF kapasitansına ve 400 V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılır. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 500.5 mA ripple akım kapasitesi 100 kHz'de, 350 mA ripple akım kapasitesi ise 120 Hz'de belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanıma uygundur. Ürün üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V