ESMG401ELL470MLN3S
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG401ELL470MLN3S
ESMG401ELL470MLN3S Hakkında
ESMG401ELL470MLN3S, United Chemi-Con tarafından üretilen 47 µF kapasitanslı, 400 V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 630 mA, 120 Hz'de 350 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile imal edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve DC filtrasyonda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 630 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V