ESMG401ELL121MN40S
CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG401ELL121MN
ESMG401ELL121MN40S Hakkında
ESMG401ELL121MN40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 120 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial, can tipi kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışmak üzere belirlenmiştir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygundur. 100 kHz'de 829.4 mA ve 120 Hz'de 580 mA ripple akım toleransına sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilen bileşen, through-hole montaj teknolojisi ile PCB'lere monte edilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 829.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 580 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V