ESMG401ELL101MN35S
CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMG401ELL101MN
ESMG401ELL101MN35S Hakkında
ESMG401ELL101MN35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 100 µF kapasiteli, 400V nominal voltaj rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabilite gösterir ve 85°C'de 2000 saatlik ömrü mevcuttur. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 743.6 mA ve 120 Hz'de 520 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 743.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 520 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V