ESMG351ELL330ML25S
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG351ELL330ML25S
ESMG351ELL330ML25S Hakkında
United Chemi-Con ESMG351ELL330ML25S, 33 µF kapasitansı ve 350V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponentin polaritesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% toleransı bulunmaktadır. 100 kHz'de 495 mA ve 120 Hz'de 275 mA ripple current özellikleriyle, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 495 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V