ESMG350ELL682MP40S
CAP ALUM 6800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG350ELL682MP40S
ESMG350ELL682MP40S Hakkında
ESMG350ELL682MP40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 6800µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan montajı sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantilidir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 3.3372 A ve 120 Hz'de 3.09 A ripple current değerlerine sahiptir. Güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3372 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V