ESMG350ELL102MK20S
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG350ELL102MK20S
ESMG350ELL102MK20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG350ELL102MK20S, 1000 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türüyle PCB'ye doğrudan entegre edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi ile polarize tasarlanmıştır. 100 kHz'de 1.7175 A ve 120 Hz'de 1.145 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile yapılan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik sistemlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7175 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.145 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V