ESMG251ELL331MP40S
CAP ALUM 330UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG251ELL331MP40S
ESMG251ELL331MP40S Hakkında
ESMG251ELL331MP40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 330µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montajlı, through-hole paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 100 kHz'de 1.59A ve 120 Hz'de 1.06A ripple akım kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile elektrik devrelerinde DC filtreleme, güç kaynakları ve ses amplifikatörü uygulamalarında kullanılabilir. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.59 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V