ESMG251ELL271MP35S
CAP ALUM 270UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG251ELL271MP35S
ESMG251ELL271MP35S Hakkında
ESMG251ELL271MP35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270 µF kapasitansı ve 250 V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan takılmaktadır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında güvenli şekilde kullanılabilen bu polar kondansatör, 100 kHz'de 1.32 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel devreler gibi AC/DC dönüşüm ve filtre işlemlerinde kullanılır. Lütfen ürün durumunun Obsolete olduğunu dikkate alınız.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.32 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V