ESMG250ELL123MP40S
CAP ALUM 12000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG250ELL123MP40S
ESMG250ELL123MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG250ELL123MP40S, 12000 µF kapasitans ve 25V nominal voltaj ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt yerleştirilir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100 kHz'de 3.4992 A, 120 Hz'de 3.24 A ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.4992 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.24 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V