ESMG201ELL221MN30S
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG201ELL221MN
ESMG201ELL221MN30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG201ELL221MN30S, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200 V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, radial can paketinde sunulmakta ve through-hole montajı desteklemektedir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 1.125 A, 120 Hz'de ise 750 mA'dir. ±20% tolerans ile belirtilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve timing devrelerinde kullanılır. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.125 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V