ESMG201ELL181MN25S
CAP ALUM 180UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG201ELL181MN25S
ESMG201ELL181MN25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG201ELL181MN25S, 180 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arası geniş işletme sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 990 mA ve 120 Hz'de 660 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan polarize bir kondansatördür. Bileşen obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 990 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V