ESMG161ELL561MP40S
CAP ALUM 560UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG161ELL561MP40S
ESMG161ELL561MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG161ELL561MP40S, 560µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB uygulamalarında yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, 100 kHz'de 2.205A ve 120 Hz'de 1.47A ripple current kapasitesine sahiptir. Ürün artık üretilmemekte (obsolete) olup, devre tasarımlarında yerdeğiştirme bileşenler kullanılması önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.205 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V