ESMG160ELL472ML25S
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG160ELL472ML25S
ESMG160ELL472ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG160ELL472ML25S, 4700µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajda çalışan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığına sahiptir. Through-hole montaj türü ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 2000 saatlik ömür garanti sunar (85°C). 100 kHz'de 2.2572A ve 120 Hz'de 2.09A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.2572 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V