ESMG160ELL221MF11D
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG160ELL221MF
ESMG160ELL221MF11D Hakkında
ESMG160ELL221MF11D, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasiteli, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömrü garantisinde genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. 100 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme ve zaman ayarlama devrelerinde tercih edilen bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V