ESMG101ETDR47ME11D
CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG101ETDR47ME11D
ESMG101ETDR47ME11D Hakkında
United Chemi-Con üretimi ESMG101ETDR47ME11D, 0.47 µF kapasitansa sahip radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yapılabilir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 85°C'de 2000 saatlik lifetime özelliğine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile tasarımlanmıştır. Düşük frekans ripple akımı 10 mA @ 120 Hz, yüksek frekans ripple akımı 25 mA @ 100 kHz'dir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V