ESMG101ELL471ML25S
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG101ELL471ML25S
ESMG101ELL471ML25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG101ELL471ML25S, 470µF kapasitans değerine sahip 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paket tipinde tasarlanmış olan bu kondansatör, through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere monte edilir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 120 Hz'de 1A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri başta olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V