ESMG101ELL102MN35S
CAP ALUM 1000UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG101ELL102MN
ESMG101ELL102MN35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG101ELL102MN35S, 1000 µF kapasitansiyeti ve 100 V rated voltajı bulunan radial konfigürasyonda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100 kHz'de 2.064 A ve 120 Hz'de 1.72 A ripple current kapasitesine sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreden ve enerji depolama sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Ürün şu anda üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.064 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.72 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V