ESMG101ELL100MF11D
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESMG101ELL100MF11D
ESMG101ELL100MF11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG101ELL100MF11D, 10 µF kapasitansı ve 100V voltaj derecesi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% toleransa sahip kondansatör, 100 kHz'de 135 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 135 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V