ESMG100ELL471MF11D
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG100ELL471MF
ESMG100ELL471MF11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG100ELL471MF11D, 470 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi paketlemede sunulan bu bileşen, through-hole PCB montajına uygun olup -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömrü (85°C'de) ve ±20% toleransı ile karakterize edilen kondansatör, 100 kHz'de 525 mA ve 120 Hz'de 350 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 525 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V