ESMG100ELL221ME11D
CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESMG100ELL221ME11D
ESMG100ELL221ME11D Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen ESMG100ELL221ME11D, 220 µF kapasitansına ve 10V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 360 mA, 120 Hz'de 240 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerine uygun bir seçenektir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V