ESL227M035AG8AA
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESL227M035AG8AA
ESL227M035AG8AA Hakkında
KEMET ESL227M035AG8AA, 220 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% toleransa ve 48mOhm @ 100kHz ESR değerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saat ömrü garantilidir. 100 kHz'de 1.02 A ve 120 Hz'de 510 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motorlu cihazlar ve genel amaçlı filtrEleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.02 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 510 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V