ESL108M035AK5AA
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESL108M035AK5AA
ESL108M035AK5AA Hakkında
KEMET ESL108M035AK5AA, 1000 µF kapasiteli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerance ve 10000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. ESR değeri 100kHz'de 24mOhm olup, 2.49A ripple current kapasitesi (100kHz) mevcuttur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.245 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V