ESL106M200AG9AA
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESL106M200AG
ESL106M200AG9AA Hakkında
KEMET ESL106M200AG9AA, 10 µF kapasitansı ve 200V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sağlar. 3.65 Ohm ESR değeri ve ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering devrelerde kullanılır. 100 kHz'de 175 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.65Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 175 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 87.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V