ESK478M035AN2AA
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK478M035AN2AA
ESK478M035AN2AA Hakkında
KEMET ESK478M035AN2AA, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal montaj tipi, through-hole konfigürasyonunda sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde, ses amplifikatörlerinde ve DC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak yer alır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 2.76 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı kapasitesi ise 2.4 A @ 120 Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V