ESK477M6R3AE3AA
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESK477M6R3AE3AA
ESK477M6R3AE3AA Hakkında
KEMET ESK477M6R3AE3AA, 470 µF kapasitansı ve 6.3 V rated voltage'a sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 396 mA ve 120 Hz'de 330 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı elektrik uygulamalarında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 396 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 330 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V