ESK477M050AH4EA
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK477M050AH4EA
ESK477M050AH4EA Hakkında
KEMET ESK477M050AH4EA, 470µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi radial can paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. 732 mA ripple current kapasitesi 10 kHz'de, 610 mA ise 120 Hz'de ölçülmüştür. ±20% tolerans değeri ile genel pazar uygulamaları, güç kaynakları, audio devreler ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 732 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V