ESK477M025AH1AA
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK477M025AH
ESK477M025AH1AA Hakkında
KEMET ESK477M025AH1AA, 470 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Audio devreleri, güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı depolama görevlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V