ESK475M050AC3AA
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK475M050AC3AA
ESK475M050AC3AA Hakkında
KEMET ESK475M050AC3AA, 4.7 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal çalışma gerilimi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Radial, Can kasa tipi ile through-hole montajına uyumludur. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında güvenilir performans gösterir. 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile elektrik devrelerinde, güç kaynakları, sinyal işleme ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve 60 mA @ 10 kHz ripple akım değeriyle endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamaları için standar bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 40 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V