ESK475M016AC3AA
CAP ALUM 4.7UF 20% 16V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESK475M016AC3AA
ESK475M016AC3AA Hakkında
KEMET ESK475M016AC3AA, 4.7 µF kapasitansine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye radial olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, 10 kHz'de 37.5 mA, 120 Hz'de 25 mA ripple akımı değerlerine dayanabilir. Ses sistemleri, güç kaynakları ve analog filtre uygulamaları gibi birçok endüstriyel ve tüketici elektroniği tasarımında kullanılmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V