ESK338M010AL3AA
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK338M010AL3AA
ESK338M010AL3AA Hakkında
KEMET ESK338M010AL3AA, 3300 µF kapasitanslı radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj derecesi ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.438 A ve 120 Hz'de 1.25 A ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.438 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V