ESK335M050AC3AA
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Üretici
KEMET
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
ESK335M050AC3AA
ESK335M050AC3AA Hakkında
KEMET ESK335M050AC3AA, 3.3 µF kapasitansına sahip radial kurulumdaki alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V voltaj sınıflandırması ile general purpose uygulamalar için tasarlanmıştır. Through hole montaj teknolojisine uygun olarak endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garantisi vardır. ±20% tolerans aralığında sunulur. 10 kHz frekansda 52.5 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Audio, güç kaynağı devre kartları, filtre ve güç düzeltme uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 52.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V