ESK228M025AL4EA
CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK228M025AL4EA
ESK228M025AL4EA Hakkında
KEMET ESK228M025AL4EA, 2200 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan güvenilir bir kondansatördür. 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 1.495 A ve 120 Hz'de 1.3 A'dir. ±20% toleransı olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.495 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V