ESK227M035AH1AA
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK227M035AH
ESK227M035AH1AA Hakkında
KEMET ESK227M035AH1AA, 220 µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılma amacıyla tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömrü (85°C'de) karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sağlar. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında yer almaktadır. Anahtarlama kaynakları, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V