ESK226M050AC3EA
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK226M050AC
ESK226M050AC3EA Hakkında
KEMET ESK226M050AC3EA, 22 µF kapasitanslı, 50 V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür @ 85°C ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 150 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 100 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesi bulunan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through Hole montajı ile PCB'lere direkt lehimleme yapılabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V