ESK108M016AH2AA
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK108M016AH2AA
ESK108M016AH2AA Hakkında
KEMET ESK108M016AH2AA, 1000µF kapasitanslı 16V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketlemesiyle through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 724.5 mA, 120 Hz'de 630 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve buffering uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 724.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 630 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V