ESK107M063AH1EA
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK107M063AH
ESK107M063AH1EA Hakkında
KEMET ESK107M063AH1EA, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63 V nominal çalışma voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleranslı bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında işletilme sıcaklığına dayanıklıdır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Radial, can tipi paket ile through-hole montajına uygun bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri, zamanlamaya dayalı uygulamalar ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V