ESK106M063AC3FA
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK106M063AC3FA
ESK106M063AC3FA Hakkında
KEMET ESK106M063AC3FA, 10µF kapasitanslı, 63V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantilidir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 10 kHz'de 105 mA ve 120 Hz'de 70 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V