ESK106M050AC3DA
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESK106M050AC3DA
ESK106M050AC3DA Hakkında
KEMET ESK106M050AC3DA, 10 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garanti edilir. ±20% toleranslı kondansatör, through-hole montajı için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 97.5 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akımına dayanabilir. Elektronik devrelerde filtre, kompansasyon ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 97.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V