ESH477M050AL3AA
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH477M050AL3AA
ESH477M050AL3AA Hakkında
KEMET ESH477M050AL3AA, 470 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile tasarlanmış radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.095 A ve 120 Hz'de 730 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj türüyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtrelem devreleri gibi birçok elektronik tasarımda kullanılır. Can tipi paketlemesiyle kompakt bir form faktörü sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.095 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V