ESH477M035AH2AA
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH477M035AH2AA
ESH477M035AH2AA Hakkında
KEMET ESH477M035AH2AA, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, 35V nominal gerilim için uygulanabilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering ve buffering işlevlerinde kullanılır. 720 mA @ 10 kHz yüksek frekans ve 480 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özellikleri ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 720 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 480 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V