ESH477M025AG4AA
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
ESH477M025AG4AA
ESH477M025AG4AA Hakkında
KEMET ESH477M025AG4AA, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Through-hole radial montaj tipine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% toleransla üretilen komponent, 10 kHz'de 630 mA ve 120 Hz'de 420 mA ripple akımı yönetebilir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 630 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 420 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V